«Щодо втрачання» — колективна виставка українських митців та мисткинь, куратор — Нікіта Кадан. Художник від червня працював у резиденції Львівського муніципального мистецького центру. Ця виставка — підсумок перебування Кадана у нашій інституції та втілення запланованого виставкового проєкту у галереї Центру.
Автори та авторки, представлені на виставці: Євгенія Бєлорусець, Відкрита група, Олег Голосій, Алла Горська, Нікіта Кадан, Ярема Малащук та Роман Хімей, Маргарита Половинко, Даніїл Ревковський та Андрій Рачинський, Федір Тетянич.












