
Виставка “Нова пам’ять” відбулася в просторі резиденції Львівського муніципального мистецького центру в рамках проєкту LEGIT. Проєкт обʼєднав роботи українських мисткинь з досвідом внутрішнього переселення та досліджував як трансформується памʼять.


Через інсталяції, відео-перформанс, живопис, фото та відеоматеріали авторки створили спільний простір спогадів — місце, де особисті історії переплітаються з колективним, і формується нова спільна памʼять.


Ця памʼять ще не стала історією, але вже вийшла за межі теперішнього. Виставка спонукала глядачів сприймати памʼять не як статичний архів, а як процес, що розвивається та створюється спільнотою.


