Відкриття виставки-фотолабораторії курсу “Упіймати невидиме” (ФОТО)

Ця виставка — результат фотокурсу, який об’єднав молодь 14-18 років з різних міст України. Цієї весни вони зустрілися у Львові, щоб разом вчитися бачити й фіксувати світ навколо — через аналогову фотографію.

Ментори з Німеччини та України ділилися досвідом і підходами до візуального мислення, роботи з темами, простором, людьми. Учасники ж — спостерігали, знімали, обговорювали й шукали мову для розмови про себе та про реальність, у якій зараз живуть.

Виставка складається з окремих історій, знятих упродовж навчання. У фокусі — Львів як місце зустрічі, тимчасовий дім, тло для внутрішніх змін. Молодість у час війни, спроба побачити й показати — навіть якщо це щось дуже тихе або на перший погляд непомітне.

Наступна зупинка фотопроєкту — Музей Гунценгаузера в Хемніці. А сьогодні ми вчимося бачити невидиме разом з фотографами та фотографками: