23 травня о 16:00 запрошуємо у Львівський муніципальний мистецький центр на відкриття виставки «Перехідний стан» — проєкту пам’яті фотографа й морпіха Костянтина Гузенка.
Проєкт організовано спільними зусиллями друзів та рідних Кості. В експозиції представлені роботи, створені під час документування деокупованих територій Сіверщини й Слобожанщини, а також фотографії періоду служби Костянтина як штаб-сержанта морської піхоти.
Виставка є спробою осмислити творчий доробок Костянтина, що охоплює період трансформації від цивільного фотографа до військового. А також рефлексує над самою втратою й станом невизначеності, з яким залишаються близькі. Історія в роботах завершується в момент, коли Костянтин ухвалює рішення обійняти бойову посаду. Завершити задумане він не встиг.
Відкриття виставки в муніципальному артцентрі відбудеться у День морської піхоти — роду військ, до якого належав Костянтин.
Побачимось на Стефаника 11.