Цієї суботи, 15 січня о 13:00 в Муніципальному мистецькому центрі знову буде кава.
Будемо розбиратись:
Звідки вона взялась?
Хтось її вигадав, чи знайшов?
Як так сталось, що плоди маленького дерева з доволі маленької долини в Африці перетворились на найбільш популярний напій в світі і до чого тут Україна?
Як кава пов’язана з ренесансом й технологічною революцією?
Що відбувається з кавою зараз?
Чого вона така дорога?
Що буде з кавою далі?
Багато питань, маємо про що поговорити. Приходьте та приєднуйтесь до розмови.