Підсумок резиденції Антона Hudo

Підсумок резиденції Антона Hudo

14/05/24―17/05/24

@anton_hudo став резидентом Муніципального мистецького центру на початку квітня 2024 та готовий підвести підсумки своєї роботи у нашому просторі. Вже у часі повномасштабної війни Антон продовжує створювати виставки у Литві, Естонії, Італії, Австрії та є учасником міжнародних резиденцій. Майже два місяці ми мали нагоду спостерігати за його роботою у Львові.

Демонстрація робіт, створених у просторі Центру, відбуватиметься впродовж трьох днів у лекторії в корпусі праворуч. Це демо-версія майбутньої виставки Антона.

• Я несвідомо працював над серією робіт, яка втілилася в повноцінну виставку яка перебуває у процесі. Чому несвідомо? Тому що був новий для мене матеріал, з яким я непрацював ніколи і не знав, як він себе поводить на тій або іншій поверхні. Це був челендж для мене, але я цілком задоволений і вдячний Муніципальному мистецькому центру за те, що дав можливість сконцентруватися на зовсім незвичному.
Частину з робіт я візьму до свого воєнного артбуку, котрий задаю не я, а події.

фото: Володимир Возний

• До малювання я звернувся ще в 2007 році як до засобу реабілітації після інсульту. Згодом це стало засобом самовираження. Дотримуючись гострої соціальної тематики та естетики соціального трилера, я обираю те, що мене хвилює, і малюю це. Я також переосмислюю середньовічні гравюри, які мене надихають.

• Я малюю певні покинуті поведінкові соціальні конструкції. Війна, неповага, жорстокість — це все непотрібні принципи для громади, але які час від часу зустрічаються, тому я малюю їх на покинутих будівлях як символ того, що вони більше не потрібні. Але зараз у мене в країні війна, і я хотів би показати, що насильство має зникнути як атавізм. Але спочатку ми знищимо мсклв на фронті та на міжнародній інформаційній арені.

Артист-ток Антона відбудеться 15 травня о 18:30